Pobierz Adobe Flash Player / Download Adobe Flash Player

Germaine de Capuccini

GERMAINE DE CAPUCCINI

Mówiąc o Germaine de Capuccini należy wspomnieć o założycielce firmy, Pani Carmen Vidal, o jej osobowości i niespotykanej wytrwałości.

Pani Carmen Vidal-Ballester urodziła się w hiszpańskiej rodzinie w Algierii. Tam obserwowała arabskie kobiety, które do farbowania włosów i malowania paznokci używały specjalnie preparowanych sproszkowanych kamieni, a maści i kosmetyki sporządzały z korzeni różnych roślin. Zainteresowanie naturalną kosmetyką zaprowadziło Ją na studia w Paryżu pozwoliły gdzie uzupełnieniła wiedzę w dziedzinach estetki i kosmetyki.

W roku 1964 Carmen w swoim mieszkaniu w Alcoy otworzyła mały gabinet kosmetyczny i pierwsze laboratorium. Produkowane przez Nią preparaty zyskały takie powodzenie, że wkrótce była właścicielką fabryki kosmetyków. Tak narodziła się marka Germaine de Capuccini.

Filozofia Germaine de Capuccini

Wyrafinowane, rewolucyjne, nowatorskie i skuteczne. Takie są produkty, zabiegi i programy profesjonalne, które oferuje świat Germaine de Capuccini. Są wynikiem pracy i doświadczenia ponad dwustu specjalistów oraz trzech dekad badań poświęconych pielęgnacji skóry.

Aby zagwarantować najwyższą jakość i użyteczność swoich produktów Germaine de Capuccini prowadzi nieustające badania i prace, które mają na celu znalezienie równowagi pomiędzy pięknem oraz dobrym samopoczuciem (zdrowiem).

Zarówno w czasie procesu produkcyjnego, jak i po jego zakończeniu, kosmetyki i zabiegi Germaine de Capuccini przechodzą wiele testów skuteczności przeprowadzanych pod nadzorem lekarzy i kosmetologów, gwarantujących bezpieczeństwo i rezultaty w postaci produktów o najwyższej jakości.

Germaine de Capuccini jako pierwsza firma kosmetyczna wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania (4G1 – jakość, środowisko, bezpieczeństwo w miejscu pracy, ochrona rodziny pracownika).

Innowacyjne i skuteczne składniki oraz przyjemne konsystencje sprawiają, że kosmetyki Germaine de Capuccini są doskonałą i profesjonalną odpowiedzią na większość problemów związanych z pielęgnacją skóry.

Bądź w kontakcie

#
Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach i specjalnych ofertach zapisz się na newsletter