Pobierz Adobe Flash Player / Download Adobe Flash Player

Masaże

Masaż jest jedną z najstarszych dziedzin wiedzy lekarskiej. Wywodzi się z Indii i Chin i niewątpliwie, bardzo przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności człowieka. Znajduje on zastosowanie w profilaktyce a także w leczeniu i rehabilitacji chorób z zakresu ortopedii, neurologii, ginekologii, pediatrii i chorób wewnętrznych.

Nasz INSTYTUT SPA & WELLNESS proponuje szeroki wachlaż masaży leczniczych i relaksacyjnych:

#

Masaż hawajski

tradycyjnym hawajskim masażem relaksacyjnym i regenerującym. 

200 PLN
Czas: 90 min
#

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest metodą leczenia fizykalnego zewnętrznych i wewnętrznych objawów chorobowych, a w wielu przypadkach przyczyn chorobowych. Składa się z wielu ruchów i technik (głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracji, roztrząsania, wałkowania), których celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom.

100 PLN
Czas: 50 min
całego ciała
35 PLN
Czas: 15 min
częściowy
50 PLN
Czas: 30 min
kręgosłupa
#

Masaż antystresowy

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

130 PLN
Czas: 70 min
#

Masaż antycellulitowy całego ciała

Manualny masaż antycellulitowy przeprowadza się przy wykorzystaniu specjalistycznych technik masażu oraz wykonuje na kremach i olejkach zawierających składniki aktywne, co pozwala na odwrócenie powstałej reakcji chemicznej.

100 PLN
Czas: 50 min
#

Aromatyczny Indonezyjski Masaż gorącymi stemplami – Pantal Luar

Pantai Luar oznacza „na nowych brzegach”.

Stemple podgrzewa się aby uwolnić zawarte w ziołach olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi ciało. W miarę jak stają się coraz chłodniejsze rośnie intensywność masażu, co powoduje, że uwalniają się i wchłaniają w rozgrzaną skórę zawarte w roślinach substancje czynne. Olejki eteryczne nasycają powietrze swoim zapachem, co daje wspaniałe wrażenie.

#

Aromatyczny masaż shea

 

ciepłym olejem z jojoby z woskiem pszczelim 
doskonała harmonia aromatu i ciepłego kojącego oleju
 masło shea (karite), masło kakaowe, olejek z jojoby, wosk pszczeli  i witamina E 

ciepłym olejem z jojoby z woskiem pszczelim doskonała harmonia aromatu i ciepłego kojącego oleju masło shea (karite), masło kakaowe, olejek z jojoby, wosk pszczeli  i witamina E 

 

#

Masaż olejem kokosowym całego ciała

100% czysty i naturalny olej kokosowy Olej -  olejem z drzewa życia

Niesamowicie nawilża całe ciało, skórę rąk, pękających stóp i innych suchych części ciała.
Niezastąpiony do pielęgnacji twarzy o cerze wrażliwej. 

Olej przeznaczony jest dla skóry dojrzałej i problematycznej: uszkodzonej przez słońce, skłonnej do podrażnień, uczuleń, stanów zapalnych. Idealny na atopowe zmiany skórne, pozwala szybko pozbyć się wyprysków. 

#

Masaż woskiem aromatycznej świecy La Bougie

Unikalne świece do ciepłego, głębokiego masażu utworzone zostały z mieszanki szlachetnych maseł i olejów roślinnych najwyższej jakości. Bazę aromatycznych świec stanowi wyjątkowe połączenie masła shea oraz olejów, między innymi sojowego i jojoba. Całość wzbogacona została woskiem pszczelim oraz witaminami.

140 PLN
Czas: 50 min
bez peelingu
190 PLN
Czas: 90 min
z peelingiem
#

Czekoladowa Rozkosz

Aromatyczny masaż całego ciała ciepłą czarną lub białą czekoladą

#

Aksamitne ciało

Masaż całego ciała odpowiednio dobranym peelingiem całego ciała i odżywczym masłem do ciała

#

Lekkie Nogi

Masaż nóg i łydek z wykorzystaniem preparatu chłodzącego zmniejszającego obrzęki nóg, chłodzącego i poprawiającego krążenie krwi.

#

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Działa on bardzo kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, łagodzi napięcia mięśni, poprawia pracę narządów wewnętrznych, pobudza mikro-krążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności.

Bądź w kontakcie

#
Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach i specjalnych ofertach zapisz się na newsletter