Pobierz Adobe Flash Player / Download Adobe Flash Player

Zabiegi pielęgnacyjne na ciało

#

Aromatyczny peeling

Aromatyczny peeling ciała odpowiednio dobrany po konsultacji

#

Czekoladowa Przyjemność

Relaksujący czekoladowy wyszczuplająco - odżywczy zabieg całego ciała.

Rewelacyjny zabieg na bazie maski wybornej czekolady poprzedzony peelingiem całego ciała z dodatkiem ziarna kakaowca. Zabieg ma działanie wyszczuplające, antycellulitowe i relaksujące.

#

Owocowy Deser

#

Zabieg Gurana Slim- Zabieg Wyszczuplający

Wyszczuplający zabieg całego ciała.

#

Soczysta Pokusa

 

Arbuzowy Zabieg Nawilżający i Redukujący Cellulit
Arbuzowy Peeling całego ciała - pobudza mikrocyrkulację , ułatwia eliminację toksyn, maska żelowa i koncentrat z ekstraktu z arbuza działają nawilżająco i redukują cellulit. Zabieg kończy aksamitny arbuzowy balsam do ciała; intensywnie i długotrwale nawilża skórę; redukuje objawy cellulitu; poprawia krążenie krwi; ujędrnia i uelastycznia; głęboko relaksuje.

Arbuzowy Zabieg Nawilżający i Redukujący CellulitArbuzowy Peeling całego ciała - pobudza mikrocyrkulację , ułatwia eliminację toksyn, maska żelowa i koncentrat z ekstraktu z arbuza działają nawilżająco i redukują cellulit. Zabieg kończy aksamitny arbuzowy balsam do ciała; intensywnie i długotrwale nawilża skórę; redukuje objawy cellulitu; poprawia krążenie krwi; ujędrnia i uelastycznia; głęboko relaksuje.

 

#

Sakura Youth- Zabieg Odmładzający

#

Malinowy Zabieg na ciało

 

Zabieg wyszczuplająco-detoksykujący z Brazylijską Bio-Kofeiną z Guarany
Bio-Kofeina z Brazylijskiej Guarany uzupełniona kompleksem najlepszych składników aktywnych hamuje odkładanie tłuszczu w komórkach, wyszczupla i modeluje ciało, ujędrnia, Ekstrakt z malin - odżywia i nawilża, zapewnia działania antyoksydacyjne

Zabieg wyszczuplająco-detoksykujący z Brazylijską Bio-Kofeiną z GuaranyBio-Kofeina z Brazylijskiej Guarany uzupełniona kompleksem najlepszych składników aktywnych hamuje odkładanie tłuszczu w komórkach, wyszczupla i modeluje ciało, ujędrnia, Ekstrakt z malin - odżywia i nawilża, zapewnia działania antyoksydacyjne

 

Bądź w kontakcie

#
Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach i specjalnych ofertach zapisz się na newsletter